Продукція > SCHAFFNER > RV8541-16-S12
RV8541-16-S12
RV8541-16-S12 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541-3314062.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, Nano, Four line, 16A, 7.7mH, Vertical
на замовлення 39 шт:
Написати відгук
Description: RV COMMON MODE CHOKE, NANO, FOUR, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.362" L x 1.496" W (60.00mm x 38.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.350" (59.70mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 16A, DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm, Inductance @ Frequency: 1.12 mH @ 100 kHz.
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.362" L x 1.496" W (60.00mm x 38.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.350" (59.70mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 16A
DC Resistance (DCR) (Max): 6.9mOhm
Inductance @ Frequency: 1.12 mH @ 100 kHz