Продукція > SCHAFFNER > RV8541-50-S06
RV8541-50-S06
RV8541-50-S06 Schaffner
Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541-3314062.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters RV Common Mode Choke, Nano, Four line, Vertical
на замовлення 40 шт:
Написати відгук
Description: CMC 110UH 50A 4LN THROUGH HOLE, Packaging: Box, Package / Case: Vertical, 8 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 4, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, Height (Max): 2.579" (65.50mm), Voltage Rating - AC: 530V, Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 50A, DC Resistance (DCR) (Max): 0.9mOhm, Inductance @ Frequency: 110 µH @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8541-50-S06 RV8541-50-S06 Виробник : Schaffner EMC Inc. Schaffner_datasheet_RV8141_and_RV8541.pdf Description: CMC 110UH 50A 4LN THROUGH HOLE
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 2.520" L x 1.181" W (64.00mm x 30.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 4
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR
Height (Max): 2.579" (65.50mm)
Voltage Rating - AC: 530V
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 50A
DC Resistance (DCR) (Max): 0.9mOhm
Inductance @ Frequency: 110 µH @ 100 kHz