Продукція > IDEC > RV8H-1L1-D12
RV8H-1L1-D12
RV8H-1L1-D12 IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V
Packaging: Bulk
Features: Socket Included
Mounting Type: DIN Rail
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 55°C
Termination Style: Screw Terminal
Approval Agency: CE, cULus
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 32 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC - Nom
Must Release Voltage: 0.84 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 15 ms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 12V, Packaging: Bulk, Features: Socket Included, Mounting Type: DIN Rail, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 55°C, Termination Style: Screw Terminal, Approval Agency: CE, cULus, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 32 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC - Nom, Must Release Voltage: 0.84 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8H-1L1-D12 RV8H-1L1-D12 Виробник : IDEC RV8_Datasheet-2525803.pdf Industrial Relays 14mm SPDT screw term 12VDC