Продукція > IDEC > RV8H-1S1-D24
RV8H-1S1-D24
RV8H-1S1-D24 IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 12A 24V
на замовлення 121 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Industrial Relays 14mm SPDT spring term 24VDC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8H-1S1-D24 RV8H-1S1-D24 Виробник : IDEC RV8_Datasheet-2525803.pdf Industrial Relays 14mm SPDT spring term 24VDC