Продукція > IDEC > RV8S-L-A240-D6
RV8S-L-A240-D6
RV8S-L-A240-D6 IDEC
Виробник: IDEC
Solid State Relays - SSRs 6mm SSR 6VDC input
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: AC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 4.5 ~ 12VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 2 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, cULus.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-L-A240-D6 RV8S-L-A240-D6 Виробник : IDEC RV8-Datasheet.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w5NjAwMzN8YXBwbGljYXRpb24vcGRmfGRvY3VtZW50cy9oNjIvaDBjLzg5MzIzMTI4NzUwMzgucGRmfGQxYWUzZmQ5ZTc5ZTAxNjA4NTY3M2VkNTE5NmY3YzJmNzlhNjAwZjdkNWM5NGM2ZGI2OGIyYzY2NTgzYTg2NTM Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: AC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 4.5 ~ 12VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 2 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C