Продукція > IDEC > RV8S-L-D48-D24
RV8S-L-D48-D24
RV8S-L-D48-D24 IDEC
RV8_Datasheet-2525803.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - Industrial Mount 6mm SSR 24VDC input
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції RV8S-L-D48-D24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-L-D48-D24 RV8S-L-D48-D24 Виробник : IDEC Download.aspx?d=410460 Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V