Продукція > IDEC > RV8S-S-A240-D24
RV8S-S-A240-D24
RV8S-S-A240-D24 IDEC
Виробник: IDEC
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: AC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 19.6 ~ 30VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Spring Terminal
Load Current: 2 A
Voltage - Load: 24 V ~ 280 V
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Approval Agency: CE, cULus
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: AC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 19.6 ~ 30VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Spring Terminal, Load Current: 2 A, Voltage - Load: 24 V ~ 280 V, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Approval Agency: CE, cULus, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-S-A240-D24 RV8S-S-A240-D24 Виробник : IDEC RV8-Datasheet.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w5NjAwMzN8YXBwbGljYXRpb24vcGRmfGRvY3VtZW50cy9oNjIvaDBjLzg5MzIzMTI4NzUwMzgucGRmfGQxYWUzZmQ5ZTc5ZTAxNjA4NTY3M2VkNTE5NmY3YzJmNzlhNjAwZjdkNWM5NGM2ZGI2OGIyYzY2NTgzYTg2NTM Solid State Relays - SSRs 6mm SSR 24VDC input