Продукція > IDEC > RV8S-S-D24-D24
RV8S-S-D24-D24
RV8S-S-D24-D24 IDEC
RV8_Datasheet-2525803.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - Industrial Mount 6mm SSR 24VDC input
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RV8S-S-D24-D24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-S-D24-D24 RV8S-S-D24-D24 Виробник : IDEC RV8-Datasheet.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w5NjAwMzN8YXBwbGljYXRpb24vcGRmfGRvY3VtZW50cy9oNjIvaDBjLzg5MzIzMTI4NzUwMzgucGRmfGQxYWUzZmQ5ZTc5ZTAxNjA4NTY3M2VkNTE5NmY3YzJmNzlhNjAwZjdkNWM5NGM2ZGI2OGIyYzY2NTgzYTg2NTM Description: SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-24V