Продукція > IDEC > RV8S-S-D48-A120
RV8S-S-D48-A120
RV8S-S-D48-A120 IDEC
RV8_Datasheet-2525803.pdf
Виробник: IDEC
Solid State Relays - Industrial Mount 6mm SSR 120VAC input
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Output Type: DC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 96 ~ 132VAC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Termination Style: Spring Terminal, Load Current: 100 mA, Part Status: Active, Voltage - Load: 0 V ~ 48 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-S-D48-A120 RV8S-S-D48-A120 Виробник : IDEC RV8-Datasheet.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w5NjAwMzN8YXBwbGljYXRpb24vcGRmfGRvY3VtZW50cy9oNjIvaDBjLzg5MzIzMTI4NzUwMzgucGRmfGQxYWUzZmQ5ZTc5ZTAxNjA4NTY3M2VkNTE5NmY3YzJmNzlhNjAwZjdkNWM5NGM2ZGI2OGIyYzY2NTgzYTg2NTM Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 96 ~ 132VAC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Spring Terminal
Load Current: 100 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 48 V