Продукція > IDEC > RV8S-S-D48-D24
RV8S-S-D48-D24
RV8S-S-D48-D24 IDEC
1907355.pdf
Виробник: IDEC
Description: IDEC - RV8S-S-D48-D24 - SSR, PANEL MOUNT, 48VDC, 0.1A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Spring
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebsspannung, max.: 48VDC
usEccn: EAR99
Regelspannung, max.: 30VDC
Regelspannung, min.: 19.6VDC
euEccn: NLR
Relaismontage: Panel Mount
Laststrom: 100mA
Produktpalette: RV8 Series
productTraceability: No
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Schaltmodus: -
directShipCharge: 25
Betriebsspannung, min.: 0VDC
SVHC: No SVHC (16-Jul-2019)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IDEC - RV8S-S-D48-D24 - SSR, PANEL MOUNT, 48VDC, 0.1A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Relaisanschlüsse: Spring, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Betriebsspannung, max.: 48VDC, usEccn: EAR99, Regelspannung, max.: 30VDC, Regelspannung, min.: 19.6VDC, euEccn: NLR, Relaismontage: Panel Mount, Laststrom: 100mA, Produktpalette: RV8 Series, productTraceability: No, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Schaltmodus: -, directShipCharge: 25, Betriebsspannung, min.: 0VDC, SVHC: No SVHC (16-Jul-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RV8S-S-D48-D24 RV8S-S-D48-D24 Виробник : IDEC RV8-Datasheet.pdf?context=bWFzdGVyfGRvY3VtZW50c3w5NjAwMzN8YXBwbGljYXRpb24vcGRmfGRvY3VtZW50cy9oNjIvaDBjLzg5MzIzMTI4NzUwMzgucGRmfGQxYWUzZmQ5ZTc5ZTAxNjA4NTY3M2VkNTE5NmY3YzJmNzlhNjAwZjdkNWM5NGM2ZGI2OGIyYzY2NTgzYTg2NTM Description: SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-48V
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Output Type: DC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 19.6 ~ 30VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Termination Style: Spring Terminal
Load Current: 100 mA
Part Status: Active
Voltage - Load: 0 V ~ 48 V
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
RV8S-S-D48-D24 RV8S-S-D48-D24 Виробник : IDEC RV8_Datasheet-2525803.pdf Solid State Relays - SSRs 6mm SSR 24VDC input