RVC2010JT4M30
RVC2010JT4M30 Stackpole Electronics Inc
sei-rvc.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES 4.3M OHM 5% 1/2W 2010
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.3 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.3M OHM 5% 1/2W 2010, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 4.3 MOhms.
Інші пропозиції RVC2010JT4M30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RVC2010JT4M30 RVC2010JT4M30 Виробник : Stackpole Electronics Inc sei-rvc.pdf Description: RES 4.3M OHM 5% 1/2W 2010
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Part Status: Active
Resistance: 4.3 MOhms