RVC2512JT1M30
RVC2512JT1M30 Stackpole Electronics Inc
sei-rvc.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES 1.3M OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Resistance: 1.3 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.3M OHM 5% 1W 2512, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Resistance: 1.3 MOhms.
Інші пропозиції RVC2512JT1M30
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RVC2512JT1M30 RVC2512JT1M30 Виробник : Stackpole Electronics Inc sei-rvc.pdf Description: RES 1.3M OHM 5% 1W 2512
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Resistance: 1.3 MOhms