RW2-123.3S
RW2-123.3S Recom Power
RW2.pdf
Виробник: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 0.95" L x 0.57" W x 0.38" H (24.2mm x 14.5mm x 9.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 69%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 2 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 16-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 0.95" L x 0.57" W x 0.38" H (24.2mm x 14.5mm x 9.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 69%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції RW2-123.3S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW2-123.3S RW2-123.3S Виробник : RECOM Power RW2-958233.pdf Isolated DC/DC Converters 2W DC/DC 1kV REG 9-18Vin 3.3Vout