RW20117A102JB15
RW20117A102JB15 Vishay Sfernice
rw.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: SFERNICE FIXED RESISTORS
Power (Watts): 72W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Features: Flame Proof, Non-Inductive, Safety
Packaging: Box
Package / Case: Radial, Tubular
Temperature Coefficient: 100/ +180ppm/°C
Size / Dimension: 0.906" Dia x 4.606" L (23.00mm x 117.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 450°C
Mounting Feature: Brackets (not included)
Coating, Housing Type: Vitreous Enamel Coated
Part Status: Active
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - RW20117A102JB15 - Widerstand, Lötfahne, 1 kohm, RW Series, 80 W, ± 5%, Lötfahne, 1.1 kV, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: -, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 80W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 5%, Widerstandsanschlüsse: Lötfahne, Temperaturkoeffizient: 75ppm/C, Produktlänge: 117mm, euEccn: NLR, Produktpalette: RW Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.1kV, Betriebstemperatur, max.: 450°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW20117A102JB15 RW20117A102JB15 Виробник : VISHAY VFNCS01126-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - RW20117A102JB15 - Widerstand, Lötfahne, 1 kohm, RW Series, 80 W, ± 5%, Lötfahne, 1.1 kV
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: -
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Drahtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 80W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 5%
Widerstandsanschlüsse: Lötfahne
Temperaturkoeffizient: 75ppm/C
Produktlänge: 117mm
euEccn: NLR
Produktpalette: RW Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.1kV
Betriebstemperatur, max.: 450°C