RW78U1002FB12
RW78U1002FB12 Vishay Dale
doc?30281
Виробник: Vishay Dale
Description: RS-10-38 10K 1% RW78U1002F B12
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RS-10-38 10K 1% RW78U1002F B12, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW78U1002FB12 RW78U1002FB12 Виробник : Vishay / Dale doc?30281 Wirewound Resistors - Through Hole 10watts 10Kohms 1%