RW78U12R5FB12
RW78U12R5FB12 Vishay / Dale
doc?30281
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 10watts 12.5ohms 1%
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RS-10-38 12.5 1% RW78U12R5F B12, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 12.5 Ohms.
Інші пропозиції RW78U12R5FB12
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 12.5 Ohms