RW78U2R00FB12
RW78U2R00FB12 Vishay / Dale
doc?30281
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 10watts 2ohms 1%
на замовлення 113 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RS-10-38 2 1% RW78U2R00F B12, Packaging: Bulk, Power (Watts): 10W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW78U2R00FB12 Виробник : Vishay Dale doc?30281 Description: RS-10-38 2 1% RW78U2R00F B12
Packaging: Bulk
Power (Watts): 10W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2 Ohms