RW80U1201FB12
RW80U1201FB12 Vishay Dale
doc?30281
Виробник: Vishay Dale
Description: G-3-125 1.2K 1% RW80U1201F B12
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.2 kOhms
на замовлення 100 шт:
Написати відгук
Description: G-3-125 1.2K 1% RW80U1201F B12, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.2 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW80U1201FB12 RW80U1201FB12 Виробник : Vishay / Dale doc?30281 Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 1.2Kohms 1%