RW80U1R30FB12
RW80U1R30FB12 Vishay / Dale
doc?30281
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 1.3ohms 1%
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: G-3-125 1.3 1% RW80U1R30F B12, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1.3 Ohms.
Інші пропозиції RW80U1R30FB12
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1.3 Ohms