RW80U2201FS70
RW80U2201FS70 Vishay / Dale
rwmilita.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.2Kohms 1%
на замовлення 342 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: G-3-125 2.2K 1% RW80U2201F S70, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 2.2 kOhms.
Інші пропозиції RW80U2201FS70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 kOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 kOhms