RW80U2701FB12
RW80U2701FB12 Vishay / Dale
rwmilita.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 2.7Kohms 1%
на замовлення 541 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 2.7K OHM 1% 2W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 2.7 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW80U2701FB12 RW80U2701FB12 Виробник : Vishay Dale rwmilita.pdf Description: RES 2.7K OHM 1% 2W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 2.7 kOhms