RW80U5R60FS70
RW80U5R60FS70 Vishay Dale
doc?30281
Виробник: Vishay Dale
Description: G-3-125 5.6 1% RW80U5R60F S70
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.6 Ohms
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G-3-125 5.6 1% RW80U5R60F S70, Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 5.6 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW80U5R60FS70 RW80U5R60FS70 Виробник : Vishay / Dale doc?30281 Wirewound Resistors - Through Hole 2watts 5.6ohms 1%
на замовлення 798 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 5.6 Ohms