RW81U1001FB12
RW81U1001FB12 Vishay Dale
doc?30281
Виробник: Vishay Dale
Description: G-1-125 1K 1% RW81U1001F B12
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 1 kOhms
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G-1-125 1K 1% RW81U1001F B12, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 1 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW81U1001FB12 RW81U1001FB12 Виробник : Vishay / Dale doc?30281 Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 1Kohms 1%