RW81U2000FB12
RW81U2000FB12 Vishay / Dale
rwmilita.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 200ohms 1%
на замовлення 97 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES WW 200 1% 1W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.
Інші пропозиції RW81U2000FB12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RW81U2000FB12 RW81U2000FB12 Виробник : Vishay Dale rwmilita.pdf Description: RES WW 200 1% 1W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms