RW81UR100FS70
RW81UR100FS70 Vishay Dale
rwmilita.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: G-1-125 .1 1% RW81UR100F S70
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Military, Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±90ppm/°C
Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 250°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
на замовлення 650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: G-1-125 .1 1% RW81UR100F S70, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Military, Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±90ppm/°C, Size / Dimension: 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 250°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 100 mOhms.
Інші пропозиції RW81UR100FS70
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 100 mOhms
товару немає в наявності
RW81UR100FS70 RW81UR100FS70 Виробник : Vishay / Dale rwmilita.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 1watt 0.1ohms 1%