RWB0J331MEG
RWB0J331MEG Nichicon
WA_WB_Series.pdf
Виробник: Nichicon
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції RWB0J331MEG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RWB0J331MEG RWB0J331MEG Виробник : Nichicon WA_WB_Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6.3 V