RWC5353EJ240-500
RWC5353EJ240-500 Laird-Signal Integrity Products
rwc5353ej240-500-a1-datasheet
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: TX 1 COIL 2 LAYER 24UH 5.5A
Packaging: Box
Tolerance: ±10%
Inductance: 24µH
Size / Dimension: 2.09" L x 2.09" W x 0.26" H (53.0mm x 53.0mm x 6.7mm)
Current Rating (Amps): 5.5A
Function: Transmitter
Type: 1 Coil, 2 Layer
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 75mOhm Max
Q @ Freq: 90 @ 100kHz
Current - Saturation (Isat): 10A
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TX 1 COIL 2 LAYER 24UH 5.5A, Packaging: Box, Tolerance: ±10%, Inductance: 24µH, Size / Dimension: 2.09" L x 2.09" W x 0.26" H (53.0mm x 53.0mm x 6.7mm), Current Rating (Amps): 5.5A, Function: Transmitter, Type: 1 Coil, 2 Layer, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 75mOhm Max, Q @ Freq: 90 @ 100kHz, Current - Saturation (Isat): 10A, Part Status: Active.