Продукція > LELON > RXJ101M1CSA0611
RXJ101M1CSA0611
RXJ101M1CSA0611 Lelon
147850218161-1107458.pdf
Виробник: Lelon
Aluminium Electrolytic Capacitors - Leaded 100uF 16 Volts 20%
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; 100uF; 16VDC; 6.3x11mm; ±20%, Capacitance: 100µF, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 6.3x11mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 16V DC, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RXJ101M1CSA-0611 Виробник : LELON Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; 100uF; 16VDC; 6.3x11mm; ±20%
Capacitance: 100µF
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 6.3x11mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 16V DC