Продукція > IDEC > RY2KS-UAC24V
RY2KS-UAC24V IDEC
IDEC_RY2KSSeries-1902354.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 3A 24VAC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY2KS-UAC24V Виробник : IDEC Corporation Power Relay Over 2A