Продукція > IDEC > RY2S-ULAC24V
RY2S-ULAC24V
RY2S-ULAC24V IDEC
idec_RY_RMSeries.pdf
Виробник: IDEC
General Purpose Relays Relay Plug-In DPDT 3A 24VAC
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 37 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 7.2 VAC, Must Operate Voltage: 19.2 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Load - Max Switching: 720VA, 90W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY2S-ULAC24V RY2S-ULAC24V Виробник : IDEC RY-RMSeries.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Packaging: Bulk
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 37 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 7.2 VAC
Must Operate Voltage: 19.2 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Load - Max Switching: 720VA, 90W
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RY2S-ULAC24V RY2S-ULAC24V Виробник : IDEC RY-RMSeries.pdf Description: IDEC - RY2S-ULAC24V - RELAY, DPDT, 240VAC, 30VDC, 3A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: Quick Connect
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Non Latching
Kontaktmaterial: Silver
Kontaktstrom: 3A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 300ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Socket
Produktpalette: RY Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VAC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 240VAC