RY2S-UTDC24V IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Power Relay 48VDC 2.66KOhm 3A DPDT(43.2x14.5x41)mm Bracket Miniature Relay
на замовлення 85 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TOP MOUNT DPDT 3A 24VDC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 32 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 720VA, 90W.
Інші пропозиції RY2S-UTDC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RY2S-UTDC24V RY2S-UTDC24V Виробник : IDEC Description: RELAY TOP MOUNT DPDT 3A 24VDC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 32 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 720VA, 90W