Продукція > IDEC > RY2V-UAC120V
RY2V-UAC120V IDEC
Виробник: IDEC
Description: RELAY PCB DPDT 3A 120VAC
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Plug In
Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 36 VAC
Must Operate Voltage: 96 VAC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 20 ms
Load - Max Switching: 720VA, 90W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY PCB DPDT 3A 120VAC, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Plug In, Approval Agency: CE, CSA, TUV, UR, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 240VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 36 VAC, Must Operate Voltage: 96 VAC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 20 ms, Load - Max Switching: 720VA, 90W.