RZ03-1A3-D048 TE Connectivity / Schrack
ENG_DS_RZ_0920-728213.pdf
Виробник: TE Connectivity / Schrack
General Purpose Relays 5mm dp 16A 1formA (1NO) AgSnO2 48VDC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук