Продукція > YETDA > S-10014ASK11SC
S-10014ASK11SC YETDA
Виробник: YETDA
1.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 60 - 75 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=3.7V;equivalent: SA10-x1SRWA;KW1-1001ASB OWS1.0cagd OWS1.0cagd
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 600 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
1.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 60 - 75 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=3.7V;equivalent: SA10-x1SRWA;KW1-1001ASB OWS1.0cagd OWS1.0cagd, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S-10014ASK11SC Виробник : YETDA 1.00" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 60 - 75 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=3.7V;equivalent: SA10-x1SRWA;KW1-1001ASB OWS1.0cagd OWS1.0cagd