Продукція > HARWIN > S01-30200500
S01-30200500
S01-30200500 Harwin
175s01-xxxxxxx0.pdf
Виробник: Harwin
Connector Accessories Shield Can Straight Nickel Silver Bag
на замовлення 1024 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - S01-30200500 - RFI-Abschirmbecher, 30mm lang, 20mm breit, 5mm tief, tariffCode: 74152900, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Produktlänge: 30mm, hazardous: false, Schirmung: EMI-Abschirmung, Produktbreite: 20mm, rohsPhthalatesCompliant: YES, Produkttiefe: 5mm, Grundbestandteil: Nickel-Silber, usEccn: EAR99, Produktpalette: -, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
S01-30200500 S01-30200500 Виробник : Harwin Inc. PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf Description: RF SHIELD 0.8" X 1.181" SMD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Length - Overall: 1.181" (30.00mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.787" (20.00mm)
Height - Overall: 0.200" (5.08mm)
на замовлення 846 шт:
S01-30200500 S01-30200500 Виробник : HARWIN S01-XXXXXXX0.pdf Description: HARWIN - S01-30200500 - RFI-Abschirmbecher, 30mm lang, 20mm breit, 5mm tief
tariffCode: 74152900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Produktlänge: 30mm
hazardous: false
Schirmung: EMI-Abschirmung
Produktbreite: 20mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Produkttiefe: 5mm