S02-25200300
S02-25200300 Harwin Inc.
PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: RF SHIELD 0.8" X 0.984" SMD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Length - Overall: 0.984" (25.00mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.787" (20.00mm)
Height - Overall: 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
на замовлення 5568 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SHIELD 0.8" X 0.984" SMD, Packaging: Bulk, Mounting Type: Surface Mount, Type: CAN, Length - Overall: 0.984" (25.00mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 0.787" (20.00mm), Height - Overall: 0.118" (3.00mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
S02-25200300 Виробник : Harwin S02-XXXXXXX0.pdf Захисний екран РЧ від електромагнітних перешкод,... Група товару: Роз'єми Корпус: 3x25x20mm Од. вим: шт