S03-10100300R
S03-10100300R Harwin Inc.
PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: RF SHIELD 0.394" X 0.394" SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Length - Overall: 0.394" (10.00mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.394" (10.00mm)
Height - Overall: 0.118" (3.00mm)
на замовлення 2700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HARWIN - S03-10100300R - RFI SHIELD CAN, 10X10X3MM, tariffCode: 74072190, productTraceability: No, Breite: 10mm, rohsCompliant: YES, Dämpfung: -, Länge: 10mm, euEccn: NLR, hazardous: false, Schirmung: EMI Shielding, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, Tiefe: 3mm, Grundbestandteil: Nickel Silver, usEccn: EAR99, Produktpalette: EZ BoardWare, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S03-10100300R S03-10100300R Виробник : Harwin Inc. PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf Description: RF SHIELD 0.394" X 0.394" SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Ventilation: Non-Vented
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 4
tariffCode: 74072190
productTraceability: No
Breite: 10mm
rohsCompliant: YES
Dämpfung: -
Länge: 10mm
euEccn: NLR
hazardous: false
Schirmung: EMI Shielding
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Tiefe: 3mm