S03-15100300R
S03-15100300R Harwin Inc.
PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf
Виробник: Harwin Inc.
Description: RF SHIELD 0.394" X 0.591" SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Length - Overall: 0.591" (15.00mm)
Ventilation: Non-Vented
Width - Overall: 0.394" (10.00mm)
Height - Overall: 0.118" (3.00mm)
на замовлення 109800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF SHIELD 0.394" X 0.591" SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Type: CAN, Length - Overall: 0.591" (15.00mm), Ventilation: Non-Vented, Width - Overall: 0.394" (10.00mm), Height - Overall: 0.118" (3.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S03-15100300R S03-15100300R Виробник : Harwin Inc. PD005-Product-Datasheet-SHIELDING-EMC-Shielding-range-EZi.pdf Description: RF SHIELD 0.394" X 0.591" SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: CAN
Ventilation: Non-Vented