S0402-4N7F1D
S0402-4N7F1D API Delevan
s0402.pdf
Виробник: API Delevan
Inductor RF Chip Wirewound 0.0047uH 1% 250MHz 14Q-Factor Alumina 0.6A 0.15Ohm DCR 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 600MA 150MOHM SM, Tolerance: ±1%, Packaging: Bulk, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Q @ Freq: 14 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4.7GHz, Material - Core: Alumina, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції S0402-4N7F1D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S0402-4N7F1D Виробник : API Delevan Inc. s0402.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 600MA 150MOHM SM
Tolerance: ±1%
Packaging: Bulk
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Q @ Freq: 14 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.7GHz
Material - Core: Alumina
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 600 mA