Продукція > DELEVAN > S0402-56NJ1Y
S0402-56NJ1Y
S0402-56NJ1Y Delevan
s0402.pdf
Виробник: Delevan
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.040" L x 0.022" W (1.02mm x 0.55mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 1.7GHz
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm)
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 100 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.040" L x 0.022" W (1.02mm x 0.55mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Q @ Freq: 22 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 1.7GHz, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.030" (0.76mm), Inductance: 56 nH, Current Rating (Amps): 100 mA.
Інші пропозиції S0402-56NJ1Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S0402-56NJ1Y S0402-56NJ1Y Виробник : Delevan s0402.pdf Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Q @ Freq: 22 @ 100MHz
Supplier Device Package: 0402
Inductance: 56 nH
Current Rating (Amps): 100 mA