S0603-33NJ2 API Delevan Inc.
S0603.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 33NH 600MA 250 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD .033uH 5% SMT RF Inductor.