Продукція > DELEVAN > S0603-47NJ1Y
S0603-47NJ1Y
S0603-47NJ1Y Delevan
s0603.pdf
Виробник: Delevan
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 310mOhm Max
Q @ Freq: 35 @ 200MHz
Frequency - Self Resonant: 2GHz
Inductance Frequency - Test: 200 MHz
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm)
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.060" L x 0.031" W (1.52mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 310mOhm Max, Q @ Freq: 35 @ 200MHz, Frequency - Self Resonant: 2GHz, Inductance Frequency - Test: 200 MHz, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.040" (1.02mm), Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції S0603-47NJ1Y
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S0603-47NJ1Y S0603-47NJ1Y Виробник : Delevan s0603.pdf Description: ROHS, SURFACE MOUNT, WIREWOUND 0
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 35 @ 200MHz
Supplier Device Package: 0603
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 600 mA