Продукція > S10 > S1008-101K
S1008-101K
page16_s1008.pdf
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1008-101K
Description: FIXED IND 100NH 1.12A 90MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 90mOhm Max, Q @ Freq: 40 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 383MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 1.12 A.
Інші пропозиції S1008-101K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-101K S1008-101K Виробник : Delevan page16_s1008.pdf Description: FIXED IND 100NH 1.12A 90MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 90mOhm Max
Q @ Freq: 40 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 383MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 1.12 A
товару немає в наявності
S1008-101K S1008-101K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 0.10uH 10%
товару немає в наявності
S1008-101K S1008-101K Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 0.10uH 10%