S1008-103H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 3% 2.1ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-103H S1008-103H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 10uH 3% 2.1ohm Shielded SMT Induc