S1008-103J
S1008-103J API Delevan
S1008-181134.pdf
Виробник: API Delevan
RF Inductors - SMD 10uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc
на замовлення 221 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції S1008-103J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-103J S1008-103J Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
S1008-103J Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 10UH 230MA 2.1 OHM SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності
S1008-103J S1008-103J Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 10uH 5% 2.1ohm Shielded SMT Induc