S1008-121J API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 120NH 1.06A 100 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors .12uH 5% .1ohm Shielded SMT Induc.