S1008-122F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF Inductors - SMD 1.2uH 1% .29ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-122F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-122F S1008-122F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.2uH 1% .29ohm Shielded SMT Induc
товару немає в наявності
S1008-122F S1008-122F Виробник : Delevan page87_88_pdseries-3359669.pdf RF Inductors - SMD 1.2uH 1% .29ohm Shielded SMT Induc