S1008-122H API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.2UH 625MA 290 MOHM
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.2uH 3% .29ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-122H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-122H S1008-122H Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.2uH 3% .29ohm Shielded SMT Induc