Продукція > S10 > S1008-122K
S1008-122K
S1008.pdf
Виробник:
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис S1008-122K
Description: FIXED IND 1.2UH 625MA 290MOHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 290mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 95MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 625 mA.
Інші пропозиції S1008-122K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-122K S1008-122K Виробник : API Delevan Inc. S1008.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 625MA 290MOHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 290mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 95MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 625 mA
товару немає в наявності
S1008-122K S1008-122K Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 1.2uH 10%