S1008-123F API Delevan Inc.
S1008.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12UH 220MA 3.5 OHM SMD
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 1% 3.5ohm Shielded SMT Induc.
Інші пропозиції S1008-123F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
S1008-123F S1008-123F Виробник : API Delevan S1008-181134.pdf Fixed Inductors 12uH 1% 3.5ohm Shielded SMT Induc